lukasz@sieradz-praga.pl
tel. 696-458-972

Stop Aborcji!

„Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem Cię”( Jr 1,5)

stronaW kwietniu 2007 r. władze miejskie Mexico City, stolicy Meksyku, – jako jedyne w kraju – uchwaliły legalizację aborcji do 12. tygodnia ciąży.
24 kwietnia w bazylice sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe w Mexico odbyła się Msza św. w intencji dzieci, ofiar aborcji. Uczestniczyło w niej kilka tysięcy wiernych. W pewnym momencie na cudownym obrazie pojawiło się światło płynące jakby z wnętrza wizerunku na wysokości łona Najświętszej Maryi Panny. Światło stawało się coraz intensywniejsze, przybierało kształt embrionu ludzkiego. Było bardzo czyste i białe ale nie oślepiające tak, że można było dostrzec pewne rysy i ruchy embrionu charakterystyczne dla życia płodu w łonie matki. Cudowne zjawisko potwierdzają zdjęcia fotograficzne, czynione przez świadków.

W 2008 r. w krajach Starego Kontynentu zabito 2.863.649 dzieci. Gdyby mogły się narodzić, kraje europejskie rozwiązałyby problem niżu demograficznego. Dane te pochodzą z najnowszego raportu Aborcja w Europie i Hiszpanii, zaprezentowanego w Brukseli przez Hiszpański Instytut Polityki Rodzinnej.
Raport wiele uwagi poświęca 27 krajom Unii Europejskiej. Wskazuje, że co piąte poczęte dziecko umiera w wyniku aborcji, a jedna na siedem dotyczy dziewcząt poniżej 20. roku życia. Aborcja stanowi pierwszą przyczynę śmierci, wyprzedzając zgony z powodu choroby nowotworowej, zawału serca i wypadków drogowych. W sumie co roku w krajach Unii zabija się 1.200 tys. poczętych dzieci. Tylko w Irlandii i na Malcie aborcja jest zakazana. W 14 krajach Wspólnoty Europejskiej jest dopuszczalna w określonych okolicznościach, a w 11 dokonuje się jej na życzenie. Krajami Unii, w których odnotowano w ciągu ostatnich 15 lat najwięcej przypadków przerywania ciąży, są: Wielka Brytania, Francja, Rumunia i Włochy. Jednak najmniej chwalebny rekord przypadł Hiszpanii, gdzie w ostatniej dekadzie liczba aborcji wzrosła o co najmniej o 115%.

Na terenie Unii Europejskiej co minutę morduje się 25 nienarodzonych dzieci. W ciągu ostatniego dziesięciolecia w łonach matek rozdarto na kawałki, zatruto i spalono żywcem ponad 13 milionów istot ludzkich. Takie są wyniki badań podane w raporcie Europejskiego Instytutu Polityki Rodzinnej. Raport mówi: „Te liczby mówią o tysiącach osobistych, rodzinnych i społecznych dramatów, wobec których społeczeństwo nie może pozostawać obojętne”. Dane te całkowicie obalają slogan propagandowy utrzymujący, jakoby stosowanie antykoncepcji zmniejszało liczbę aborcji. Liczba aborcji jest większa właśnie w krajach, gdzie szeroko propaguje się i stosuje antykoncepcję.

„Dzień, w którym ludzie, zatroskani o ekonomiczny rozwój, z powodu cielesnych defektów lub z powodu poświęcenia się dobrom materialnym, zagubią się w horrorze aborcji, będzie najstraszniejszym dniem ludzkości. Aborcja jest nie tylko zabójstwem, lecz również samobójstwem” św. O. Pio
 
plakat1
 
plakat2
 
plakat3
 
plakat4
 
plakat5
 
plakat6
 
plakat7
 
plakat8
 
plakat9
 
plakat10
 
plakat12